Odjezd a pøíjezd
Aktualizovat Aktuální jízdní øád odjezdu z Berlin Südkreuz v 17:31 hodin
Èas | Vlak | Smìr / zastávky na cestì | Kolej | Aktuálnì | |
---|---|---|---|---|---|
døíve | |||||
15:45 | aktuální èas | ||||
17:28 |
RE 17 (52174) |
Berlin Hbf
Berlin Südkreuz 17:28 - Berlin Hbf 17:33 |
7 |
17:31 | |
17:28 | IC 2174 |
Warnemünde
Berlin Südkreuz 17:28 - Berlin Hbf 17:33 - Schwerin Hbf 19:16 - Rostock Hbf 20:25 - Warnemünde 20:44 |
7 |
17:31, Dùvod: zpo¾dìní pøedchozí jízdy |
|
17:31 | S 26 |
Berlin Potsdamer Platz (S)
Berlin Südkreuz (S) 17:31 - Berlin Yorckstr.(S2) 17:34 - Berlin Anhalter Bf 17:36 - Berlin Potsdamer Platz (S) 17:38 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:33 | S 46 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 17:33 - Berlin-Tempelhof 17:35 - Berlin Hermannstraße 17:38 - Berlin-Neukölln 17:40 - Berlin Köllnische Heide 17:43 - Berlin Baumschulenweg 17:46 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:34 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 17:34 - Berlin Priesterweg 17:37 Berlin-Lankwitz 17:41 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 17:43 - Berlin Osdorfer Straße 17:45 - Berlin-Lichterfelde Süd 17:47 - Teltow Stadt 17:51 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:35 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 17:35 - Berlin-Schöneberg 17:37 Berlin Gesundbrunnen(S) 18:04 - Berlin Schönhauser Allee 18:07 - Berlin Prenzlauer Allee 18:09 - Berlin Sonnenallee 18:25 - Berlin Beusselstraße 18:57 |
11 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:35 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 17:35 - Berlin-Tempelhof 17:37 Berlin-Neukölln 17:43 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 18:20 - Berlin Westkreuz 18:22 - Berlin-Tempelhof 18:37 - Berlin Beusselstraße 19:12 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:36 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Südkreuz (S) 17:36 - Berlin Yorckstr.(S2) 17:39 Berlin Friedrichstraße (S) 17:47 - Berlin Oranienburger Straße 17:49 - Berlin Nordbahnhof 17:51 - Berlin Humboldthain 17:54 - Berlin-Buch 18:13 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:39 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Südkreuz (S) 17:39 - Berlin Priesterweg 17:42 Berlin Attilastr. 17:44 - Berlin-Marienfelde 17:48 - Berlin Buckower Chaussee 17:50 - Berlin Schichauweg 17:52 - Berlin-Lichtenrade 17:55 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:40 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 17:40 - Berlin-Tempelhof 17:42 Berlin-Neukölln 17:48 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 18:25 - Berlin Westkreuz 18:27 - Berlin-Tempelhof 18:42 - Berlin Beusselstraße 19:17 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:41 | ICE 801 |
München Hbf
Berlin Südkreuz 17:41 - Bitterfeld 18:32 - Halle(Saale)Hbf 18:50 - Erfurt Hbf 19:24 - Bamberg 20:15 - Nürnberg Hbf 20:52 - Donauwörth 21:49 - Augsburg Hbf 22:10 - München-Pasing 22:33 - München Hbf 22:44 |
3 |
17:44, Dùvod: personál ze zpo¾dìné pøedchozí jízdy |
|
17:41 |
RB 14 (18624) |
Nauen
Berlin Südkreuz 17:41 - Berlin Potsdamer Platz 17:44 - Berlin Hbf 17:48 Albrechtshof 18:06 - Seegefeld 18:08 - Falkensee 18:12 - Finkenkrug 18:15 - Nauen 18:33 |
5 |
||
17:41 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 17:41 - Berlin Yorckstr.(S2) 17:44 Berlin Brandenburger Tor 17:50 - Berlin Oranienburger Straße 17:54 - Berlin Nordbahnhof 17:56 - Berlin-Tegel (S) 18:17 - Hennigsdorf (S) 18:27 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:43 | S 45 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 17:43 - Berlin-Tempelhof 17:45 - Berlin Hermannstraße 17:48 - Berlin-Neukölln 17:50 - Berlin Köllnische Heide 17:53 - Berlin Baumschulenweg 17:56 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:44 |
RE 3 (3313) |
Jüterbog
Berlin Südkreuz 17:44 - Berlin-Lichterfelde Ost 17:49 - Teltow 17:53 Großbeeren 17:57 - Birkengrund 18:01 - Ludwigsfelde 18:05 - Luckenwalde 18:18 - Jüterbog 18:26 |
4 |
17:44 | |
17:44 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 17:44 - Berlin Priesterweg 17:47 Berlin Südende 17:49 - Berlin-Lankwitz 17:51 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 17:53 - Berlin-Lichterfelde Süd 17:57 - Teltow Stadt 18:01 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:45 |
RE 4 (3179) |
Rathenow
Berlin Südkreuz 17:45 - Berlin Potsdamer Platz 17:49 - Berlin Hbf 17:52 Berlin-Staaken 18:13 - Dallgow-Döberitz 18:17 - Elstal 18:21 - Wustermark 18:26 - Rathenow 18:56 |
8 |
||
17:45 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 17:45 - Berlin-Schöneberg 17:47 Berlin Gesundbrunnen(S) 18:14 - Berlin Schönhauser Allee 18:17 - Berlin Prenzlauer Allee 18:19 - Berlin Sonnenallee 18:35 - Berlin Beusselstraße 19:07 |
11 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:46 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 17:46 - Berlin Yorckstr.(S2) 17:49 Berlin Potsdamer Platz (S) 17:53 - Berlin Friedrichstraße (S) 17:57 - Berlin Oranienburger Straße 17:59 - Berlin-Buch 18:23 - Bernau (S) 18:34 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:47 | ICE 92 |
Hamburg-Altona
Berlin Südkreuz 17:47 - Berlin Hbf 17:53 - Berlin-Spandau 18:13 - Hamburg Hbf 19:51 - Hamburg-Altona 20:15 |
7 |
17:49 | |
17:49 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 17:49 - Berlin Priesterweg 17:52 Berlin-Marienfelde 17:58 - Berlin Buckower Chaussee 18:00 - Berlin Schichauweg 18:02 - Berlin-Lichtenrade 18:09 - Blankenfelde (S) 18:15 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:50 | ICE 877 |
Frankfurt(Main)Hbf
Berlin Südkreuz 17:50 - Lutherstadt Wittenberg Hbf 18:31 - Leipzig Hbf 19:03 - Erfurt Hbf 19:52 - Hanau Hbf 22:23 - Frankfurt(Main)Hbf 22:44 |
4 |
||
17:50 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 17:50 - Berlin-Schöneberg 17:52 Berlin Gesundbrunnen(S) 18:19 - Berlin Schönhauser Allee 18:22 - Berlin Prenzlauer Allee 18:24 - Berlin Sonnenallee 18:40 - Berlin Beusselstraße 19:12 |
11 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:50 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 17:50 - Berlin-Tempelhof 17:52 Berlin-Neukölln 17:58 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 18:35 - Berlin Westkreuz 18:37 - Berlin-Tempelhof 18:52 - Berlin Beusselstraße 19:27 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:51 | S 26 |
Berlin Potsdamer Platz (S)
Berlin Südkreuz (S) 17:51 - Berlin Yorckstr.(S2) 17:54 - Berlin Anhalter Bf 17:56 - Berlin Potsdamer Platz (S) 17:58 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:53 | S 46 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 17:53 - Berlin-Tempelhof 17:55 - Berlin Hermannstraße 17:58 - Berlin-Neukölln 18:00 - Berlin Köllnische Heide 18:03 - Berlin Baumschulenweg 18:06 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:54 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 17:54 - Berlin Priesterweg 17:57 Berlin-Lankwitz 18:01 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 18:03 - Berlin Osdorfer Straße 18:05 - Berlin-Lichterfelde Süd 18:07 - Teltow Stadt 18:11 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:54 |
RE 8 (62078) |
Elsterwerda
Berlin Südkreuz 17:54 - Berlin-Lichterfelde Ost 17:58 - Blankenfelde(Teltow-Fläming) 18:14 - Dahlewitz 18:17 Rangsdorf 18:21 - Baruth(Mark) 18:50 - Klasdorf Glashütte 18:54 - Golßen(Niederlausitz) 18:58 - Drahnsdorf 19:03 - Elsterwerda 19:39 |
3 |
17:54 | |
17:55 | FLX 1366 |
Hamburg Hbf
Berlin Südkreuz 17:55 - Berlin Hbf 18:00 - Hamburg Hbf 20:09 |
6 |
||
17:55 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 17:55 - Berlin-Schöneberg 17:57 Berlin Gesundbrunnen(S) 18:24 - Berlin Schönhauser Allee 18:27 - Berlin Prenzlauer Allee 18:29 - Berlin Sonnenallee 18:45 - Berlin Beusselstraße 19:17 |
11 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:55 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 17:55 - Berlin-Tempelhof 17:57 Berlin-Neukölln 18:03 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 18:40 - Berlin Westkreuz 18:42 - Berlin-Tempelhof 18:57 - Berlin Beusselstraße 19:32 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:56 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Südkreuz (S) 17:56 - Berlin Yorckstr.(S2) 17:59 Berlin Friedrichstraße (S) 18:07 - Berlin Oranienburger Straße 18:09 - Berlin Nordbahnhof 18:11 - Berlin Humboldthain 18:14 - Berlin-Buch 18:33 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
||
17:59 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Südkreuz (S) 17:59 - Berlin Priesterweg 18:02 Berlin Attilastr. 18:04 - Berlin-Marienfelde 18:08 - Berlin Buckower Chaussee 18:10 - Berlin Schichauweg 18:12 - Berlin-Lichtenrade 18:15 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:00 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 18:00 - Berlin-Tempelhof 18:02 Berlin-Neukölln 18:08 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 18:45 - Berlin Westkreuz 18:47 - Berlin-Tempelhof 19:02 - Berlin Beusselstraße 19:37 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:01 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 18:01 - Berlin Yorckstr.(S2) 18:04 Berlin Brandenburger Tor 18:10 - Berlin Oranienburger Straße 18:14 - Berlin Nordbahnhof 18:16 - Berlin-Tegel (S) 18:37 - Hennigsdorf (S) 18:47 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:02 |
RB 10 (18526) |
Nauen
Berlin Südkreuz 18:02 - Berlin Potsdamer Platz 18:06 - Berlin Hbf 18:09 Albrechtshof 18:29 - Seegefeld 18:31 - Falkensee 18:34 - Finkenkrug 18:38 - Nauen 18:51 |
5 |
||
18:02 |
RE 8 (62077) |
Berlin Hbf
Berlin Südkreuz 18:02 - Berlin Potsdamer Platz 18:06 - Berlin Hbf 18:12 |
8 |
18:02 | |
18:03 | S 45 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 18:03 - Berlin-Tempelhof 18:05 - Berlin Hermannstraße 18:08 - Berlin-Neukölln 18:10 - Berlin Köllnische Heide 18:13 - Berlin Baumschulenweg 18:16 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:04 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 18:04 - Berlin Priesterweg 18:07 Berlin Südende 18:09 - Berlin-Lankwitz 18:11 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 18:13 - Berlin-Lichterfelde Süd 18:17 - Teltow Stadt 18:21 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:05 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 18:05 - Berlin-Schöneberg 18:07 Berlin Gesundbrunnen(S) 18:34 - Berlin Schönhauser Allee 18:37 - Berlin Prenzlauer Allee 18:39 - Berlin Sonnenallee 18:55 - Berlin Beusselstraße 19:27 |
11 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:06 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 18:06 - Berlin Yorckstr.(S2) 18:09 Berlin Potsdamer Platz (S) 18:13 - Berlin Friedrichstraße (S) 18:17 - Berlin Oranienburger Straße 18:19 - Berlin-Buch 18:43 - Bernau (S) 18:54 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:09 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 18:09 - Berlin Priesterweg 18:12 Berlin-Marienfelde 18:18 - Berlin Buckower Chaussee 18:20 - Berlin Schichauweg 18:22 - Berlin-Lichtenrade 18:29 - Blankenfelde (S) 18:35 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:10 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 18:10 - Berlin-Schöneberg 18:12 Berlin Gesundbrunnen(S) 18:39 - Berlin Schönhauser Allee 18:42 - Berlin Prenzlauer Allee 18:44 - Berlin Sonnenallee 19:00 - Berlin Beusselstraße 19:32 |
11 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:10 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 18:10 - Berlin-Tempelhof 18:12 Berlin-Neukölln 18:18 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 18:55 - Berlin Westkreuz 18:57 - Berlin-Tempelhof 19:12 - Berlin Beusselstraße 19:47 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:11 | S 26 |
Berlin Potsdamer Platz (S)
Berlin Südkreuz (S) 18:11 - Berlin Yorckstr.(S2) 18:14 - Berlin Anhalter Bf 18:16 - Berlin Potsdamer Platz (S) 18:18 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:12 |
RE 4 (3176) |
Jüterbog
Berlin Südkreuz 18:12 - Berlin-Lichterfelde Ost 18:16 - Ludwigsfelde 18:27 Thyrow 18:35 - Trebbin 18:38 - Woltersdorf/Nuthe-Urstromtal 18:45 - Luckenwalde 18:48 - Jüterbog 18:56 |
3 |
||
18:13 | S 46 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 18:13 - Berlin-Tempelhof 18:15 - Berlin Hermannstraße 18:18 - Berlin-Neukölln 18:20 - Berlin Köllnische Heide 18:23 - Berlin Baumschulenweg 18:26 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:14 | S 25 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 18:14 - Berlin Priesterweg 18:17 Berlin-Lankwitz 18:21 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 18:23 - Berlin Osdorfer Straße 18:25 - Berlin-Lichterfelde Süd 18:27 - Teltow Stadt 18:31 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:15 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 18:15 - Berlin-Schöneberg 18:17 Berlin Gesundbrunnen(S) 18:44 - Berlin Schönhauser Allee 18:47 - Berlin Prenzlauer Allee 18:49 - Berlin Sonnenallee 19:05 - Berlin Beusselstraße 19:37 |
11 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:15 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 18:15 - Berlin-Tempelhof 18:17 Berlin-Neukölln 18:23 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:00 - Berlin Westkreuz 19:02 - Berlin-Tempelhof 19:17 - Berlin Beusselstraße 19:52 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:16 | S 2 |
Berlin-Buch
Berlin Südkreuz (S) 18:16 - Berlin Yorckstr.(S2) 18:19 Berlin Friedrichstraße (S) 18:27 - Berlin Oranienburger Straße 18:29 - Berlin Nordbahnhof 18:31 - Berlin Humboldthain 18:34 - Berlin-Buch 18:53 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:17 | ICE 706 |
Hamburg-Altona
Berlin Südkreuz 18:17 - Berlin Hbf 18:22 - Berlin-Spandau 18:46 - Hamburg Hbf 20:23 - Hamburg Dammtor 20:29 - Hamburg-Altona 20:39 |
8 |
18:17 | |
18:19 | ICE 1009 |
München Hbf
Berlin Südkreuz 18:19 - Nürnberg Hbf 20:56 - München Hbf 22:01 |
5 |
18:21 | |
18:19 | S 2 |
Berlin-Lichtenrade
Berlin Südkreuz (S) 18:19 - Berlin Priesterweg 18:22 Berlin Attilastr. 18:24 - Berlin-Marienfelde 18:28 - Berlin Buckower Chaussee 18:30 - Berlin Schichauweg 18:32 - Berlin-Lichtenrade 18:35 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:20 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 18:20 - Berlin-Tempelhof 18:22 Berlin-Neukölln 18:28 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:05 - Berlin Westkreuz 19:07 - Berlin-Tempelhof 19:22 - Berlin Beusselstraße 19:57 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:21 | S 25 |
Hennigsdorf (S)
Berlin Südkreuz (S) 18:21 - Berlin Yorckstr.(S2) 18:24 Berlin Brandenburger Tor 18:30 - Berlin Oranienburger Straße 18:34 - Berlin Nordbahnhof 18:36 - Berlin-Tegel (S) 18:57 - Hennigsdorf (S) 19:07 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:23 | S 45 |
Berlin Baumschulenweg
Berlin Südkreuz (S) 18:23 - Berlin-Tempelhof 18:25 - Berlin Hermannstraße 18:28 - Berlin-Neukölln 18:30 - Berlin Köllnische Heide 18:33 - Berlin Baumschulenweg 18:36 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:24 |
RE 3 (3316) |
Stralsund Hbf
Berlin Südkreuz 18:24 - Berlin Potsdamer Platz 18:27 - Berlin Hbf 18:31 Ferdinandshof 20:31 - Ducherow 20:40 - Anklam 20:50 - Klein Bünzow 20:57 - Stralsund Hbf 21:43 |
7 |
||
18:24 | S 26 |
Teltow Stadt
Berlin Südkreuz (S) 18:24 - Berlin Priesterweg 18:27 Berlin Südende 18:29 - Berlin-Lankwitz 18:31 - Berlin-Lichterfelde Ost (S) 18:33 - Berlin-Lichterfelde Süd 18:37 - Teltow Stadt 18:41 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:25 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 18:25 - Berlin-Schöneberg 18:27 Berlin Gesundbrunnen(S) 18:54 - Berlin Schönhauser Allee 18:57 - Berlin Prenzlauer Allee 18:59 - Berlin Sonnenallee 19:15 - Berlin Beusselstraße 19:47 |
11 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:26 | S 2 |
Bernau (S)
Berlin Südkreuz (S) 18:26 - Berlin Yorckstr.(S2) 18:29 Berlin Potsdamer Platz (S) 18:33 - Berlin Friedrichstraße (S) 18:37 - Berlin Oranienburger Straße 18:39 - Berlin-Buch 19:03 - Bernau (S) 19:14 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:29 | S 2 |
Blankenfelde (S)
Berlin Südkreuz (S) 18:29 - Berlin Priesterweg 18:32 Berlin-Marienfelde 18:38 - Berlin Buckower Chaussee 18:40 - Berlin Schichauweg 18:42 - Berlin-Lichtenrade 18:49 - Blankenfelde (S) 18:55 |
1 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:30 | S 41 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 18:30 - Berlin-Schöneberg 18:32 Berlin Gesundbrunnen(S) 18:59 - Berlin Schönhauser Allee 19:02 - Berlin Prenzlauer Allee 19:04 - Berlin Sonnenallee 19:20 - Berlin Beusselstraße 19:52 |
11 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:30 | S 42 |
Berlin Beusselstraße
Berlin Südkreuz (S) 18:30 - Berlin-Tempelhof 18:32 Berlin-Neukölln 18:38 - Berlin Messe Nord/ICC (Witzleben) 19:15 - Berlin Westkreuz 19:17 - Berlin-Tempelhof 19:32 - Berlin Beusselstraße 20:07 |
12 Berlin Südkreuz (S) |
||
18:31 | S 26 |
Berlin Potsdamer Platz (S)
Berlin Südkreuz (S) 18:31 - Berlin Yorckstr.(S2) 18:34 - Berlin Anhalter Bf 18:36 - Berlin Potsdamer Platz (S) 18:38 |
2 Berlin Südkreuz (S) |
||
pozdìji |
Upozornìní: seznam obsahuje informace o pøíjezdu a odjezdu ze zastávek
Berlin Südkreuz (S)
.
Zobrazení v¹ech zastávek do tohoto znaku , za ním zobrazení nejdùle¾itìj¹ích zastávek.
|